محل تبلیغات شما
http://file.mihanblog.com//public/user_data/user_files/712/2133875/omidaskari2.png
برای موفق شدن باید از سه مرحله گذشت
ابتدا مورد تمسخر واقع می شوی
سپس با خشونت به مخالفت با تو می پردازند
سرانجام به تو ایمان می آورند

این چهار تا خط بالا رو بارها با تمام وجودم تجربه کردم بخاطر همین اسمش رو گذاشتم اصل اول
که برای شروع هر کسب و کار یا هر پروژه ای، اول این اصل رو با خودم مرور کنم
توی دوران ما خیلی چیزها هوا میکردن از هوا کردن آپولو گرفته تا هوا کردن بادبادک، حتما هوا کردن بادبادک ها رو دیدید یا احتمالا خودتون بادبادک هوا کردین! وقتی میشه بادبادک رو حسابی فرستاد بالا تو آسمون که باد در جهت مخالف بزنه حالا هر چی این باد مخالف قویتر باشه بادبادک هم بیشتر میره هوا البته اگه درست ساخته باشی و درست بفرستی هوا
بحث امروز من و شما هم همینه نباید از باد مخالف بترسیم و هراس داشته باشیم این فشارها و مشکلات و مخالفت هاست که میتونه قدرت ما رو بیشتر نشون بده فقط باید بلد باشیم همه ی این به ظاهر دردسرها و مشکلات رو به نفع خودمون تموم کنیم که هنر میخواد البته!
فکر کنم بشه راه استفاده درست از بادهای مخالف رو با تمرین در موقعیت های مختلف اجتماعی یاد گرفت و نباید از مواجهه شدن باهاش ترس داشت
راه حل مشکلات مواجهه شدن باهاش و البته مواجهه درسته که گاهی میتونه سفت وایستادن نباشه که باد ما رو ببره بلکه حرکت در سمتیه که هم از قدرت باد استفاده بشه و هم مسیر و هدف خودمون رو فراموش نکنیم
این قسمت خیلی مهم و کلیدیه که ااما نباید برای دستیابی به یک هدف بارها یک مسیر مشابه رو امتحان کرد
یعنی به راهی که داریم میریم اعتماد داشته باشیم راه مون رو ادامه بدیم و متوقف نمونیم اما با تیزهوشی و زکاوت و استفاده درست از مسیرهایی که جلو رومون قرار میگیره.
برای ساختن زندگیتون هیچگاه نا امید نشین، یه روزی به خودتون میایین و افتخار میکنین از اینکه ادامه دادین و تسلیم نشدین
دوستتون دارم
امید عسکری
http://file.mihanblog.com//public/user_data/user_files/712/2133875/omidaskari.png
Business Development and Business Coaching
| Professional SEO Services
| Personal Branding
| Digital Marketing
| Social Media
مشاوره توسعه کسب و کار
بیزینس کوچینگ
خدمات تخصصی و حرفه ای سئو
برندسازی شخصی یا پرسنال برندینگ
دیجیتال مارکتینگ
سوشال مدیا

عطرهای مردانه پرفروش بهار و تابستان

چطور در انتخابات رای بیاوریم؟-مازیار میر

تحلیل و بررسی نظریه رهبری وضعیتی - مازیار میر

رو ,هوا ,باد ,شدن ,بادبادک ,مخالف ,هوا کردن ,کسب و ,برای موفق ,ما رو ,رو با

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کد های آیهارا Janet's page جدیدترین و بهترین‌های لیمان ♥دنیای خواهرانه♥ nisthunsbocom insacarca krikovdedmi مقاله و تحقیق جدید بلاگ شاپ جدیدترین مدلهای لباس مجلسی و شب زنانه و دخترانه M550